O nas


Jako firma transportowa posiadamy niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty na krajowy i międzynarodowy transport osób i rzeczy wymagane w krajach Unii Europejskiej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest najwyższa jakość wykonywanych usług, bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Nasi kierowcy to godni zaufania ludzie, posiadają nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale również doświadczenie. Wszystko to, aby zapewnić Państwu komfort i jak najlepsze wrażenia z podroży. Do powierzonych zadań kierowcy podchodzą z pełnym profesjonalizmem i starannością. Dbają o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów, pozostają do Państwa dyspozycji i zawsze służą pomocą.
Nasi pracownicy chętnie pomogą dopasować ofertę do Państwa oczekiwań . Pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług, dlatego samochody przez nas oferowane są bezpieczne i komfortowe. Nasze pojazdy są klimatyzowane, nowoczesne oraz w pełni sprawne technicznie. Ponadto systematycznie odnawiamy tabor, aby podnieść jakość wykonywanych przez nas usług oraz komfort jazdy. Zapewniamy profesjonalne podejście, punktualność, niezawodność oraz bezpieczeństwo w realizacji powierzonych zleceń na najwyższym poziomie. Z nami poznasz nową jakość podróżowania! Przekonasz się, że każda chwila spędzona z nami to sama przyjemność!

USŁUGI DLA FIRM

wycieczki przewozy na targi wystawy spotkania biznesowe przewozy konferencyjne obsługa zorganizowanych przez firmę imprez wyjazdy firmowe

GRUPY ZORGANIZOWANE

wycieczki wyjazdy na koncerty wyjazdy na przysięgi wyjazdy na imprezy sportowe przewozy na imprezy okolicznościowe i rodzinne przewozy do ślubu, wesela pielgrzymki wycieczki szkoln

KLIENCI INDYWIDUALNI

pojazd wraz z kierowcą do dyspozycji wynajmującego transfery lotniskowe auto na wesele

TRANSPORT RZECZY

transport maszyn transport specjalistyczny transport ciężki transport ponadgabarytowy transport ładunków nienormatywnych transport materiałów budowlanych.